منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Wahoo ELEMNT ROAM Summit Freeride به طور خودکار داده های صعود را به سواری های بدون مسیر برنامه ریزی شده اضافه می کند.

Wahoo ELEMNT ROAM Summit Freeride به طور خودکار داده های صعود را به سواری های بدون مسیر برنامه ریزی شده اضافه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Wahoo ELEMNT ROAM Summit Freeride به طور خودکار داده های صعود را به سواری های بدون مسیر برنامه ریزی شده اضافه می کند.

Wahoo ELEMNT ROAM Summit Freeride به طور خودکار داده های صعود را به سواری های بدون مسیر برنامه ریزی شده اضافه می کند.

Wahoo به طور مداوم ویژگی‌های جدیدی را برای رایانه دوچرخه‌ای جی‌پی‌اس ELEMNT عالی منتشر می‌کند.

آخرین افزوده برای افرادی مانند من که اغلب قبل از سوار شدن مسیری را برنامه ریزی نمی کنند، مناسب است. Summit Freeride اجازه می دهد تا Summit Segments را برای همه سواری ها بدون نیاز به استفاده از یک مسیر از پیش بارگذاری شده توسط سوارکار. Summit Freeride اکنون به طور خودکار صعودها را تشخیص می دهد و اطلاعات دقیق در مورد صعودهای آینده، فعلی و تکمیل شده را نمایش می دهد. دوچرخه سواران حتی می توانند صعودهای پیش رو را بر اساس سطح دشواری فیلتر کنند و به صرفه جویی در انرژی برای صعودهایی که به بیشترین تلاش نیاز دارند کمک می کند.

Summit Freeride با استفاده از نقشه های از پیش نصب شده و داده های ارتفاع برای اسکن مسیر سوارکار، محاسبه مشخصات ارتفاع پیش رو و تشخیص صعودهای آینده کار می کند. هنگامی که یک صعود تشخیص داده شد، هنگام نزدیک شدن به شروع به کاربر هشدار داده می شود و در لیست صعودهای آینده نمایش داده می شود. در طول یک صعود، اگر سوارکار مسیر جدیدی را طی کند و به صعود ادامه دهد، ELEMNT به صورت دینامیکی تنظیم، محاسبه مجدد و گسترش صعود خواهد کرد. Summit Freeride ارتفاع آتی را برای سوارکار مجسم می کند و اطلاعات ارزشمندی را برای سرعت بهتر از ابتدا تا انتها ارائه می دهد. هنگامی که صعود شناسایی شده کامل شد، به لیست صعودهای تکمیل شده اضافه می شود.

Summit Freeride برای استفاده با جدیدترین نسخه‌های رایانه‌های دوچرخه‌سواری ELEMNT ROAM و ELEMNT BOLT از سه‌شنبه ۲ می ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود.

اطلاعات قیمت

  • Wahoo ELEMNT ROAM: 349.99 پوند / 399.99 دلار آمریکا
  • پیچ و مهره Wahoo ELEMNT: 264.99 پوند / 299.99 دلار آمریکا (در حال حاضر در پیشنهاد ویژه 249.99 پوند / 279.99 دلار آمریکا)
wahoo ELEMNT دوچرخه سواری روم - Wahoo ELEMNT ROAM Summit Freeride به طور خودکار داده های کوهنوردی را به سواری بدون مسیر برنامه ریزی شده اضافه می کند

در اصل در mightygadget.com ارسال شده است – ادامه دهید توییتر – اینستاگرام – فیس بوک – آخرین بررسی ها ابزار قدرتمند Mighty

ip-89.238.185.12, 162.158.110.121