منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

Wahoo KICKR ROLLR سال گذشته راه اندازی شد و من مطمئن نیستم که برای شروع با یکپارچه سازی دوچرخه سواری مجازی بومی راه اندازی نشده باشد.

در عوض، هرکسی که بخواهد سوار RGT یا Zwift شود، باید از یک قدرت سنج جداگانه استفاده کند، که قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، Favero Assioma Uno یکی از ارزان ترین هاست که حدود 400 پوند قیمت دارد.

خوشبختانه، Wahoo سرانجام این مشکل را برطرف کرد و KICKR ROLLR اکنون می تواند بدون نیاز به کنتور برق به پلتفرم های مجازی Wahoo RGT و Zwift متصل شود.

WF KICKR ROLLR 211028 WOMEN'S ECOSYSTEM 1457 01 LowRes - Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

تصور می‌کنم خوانش‌های قدرت KICKR ROLLR به دقت مربی هوشمند KICKR درایو مستقیم نخواهد بود. بیانیه مطبوعاتی دقت را مشخص نکرده است، من حدس می‌زنم که این موضوع مستعد مشکلات مشابه کفش کتانی دوچرخه است. Wahoo ادعا می کند که KICKR SNAP دارای دقت توان +/- 3٪ است، در حالی که مربی هوشمند KICKR درایو مستقیم +/- 1٪ دقت قدرت یا CORE مقرون به صرفه تر +/- 2٪ است.

در واقعیت، دقت نباید خیلی مهم باشد. اگر یک دوچرخه سوار رقابتی در فضای داخلی یا یک دوچرخه سوار جدی در فضای باز هستید، احتمالاً قبلاً یک متر برق مناسب دارید.

Wahoo KICKRROLLR WFBKTR9B DriveSide withBike - Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

من از ROLLR استفاده نکرده ام، اما این محصول خلاقانه و جذابی است که به لطف چرخ جلوی تثبیت شده، غلت زدن آن را آسان می کند. سپس نصب و پیاده کردن دوچرخه به طور قابل توجهی از یک مربی هوشمند دوچرخه یا رانندگی مستقیم آسان تر است. بسیاری از مردم ادعا می کنند که فقط چند ثانیه طول می کشد. بنابراین، ROLLR را به یک راه‌حل ایده‌آل برای کسانی تبدیل می‌کند که عمدتاً در خارج از منزل سوار می‌شوند، اما می‌خواهند در صورت لزوم در داخل خانه سوار شوند. مانند رول‌های معمولی، این کفش نیز حس سواری طبیعی‌تری نسبت به کفش‌های کتانی هوشمند دارد، زیرا در هنگام سواری کمی تکان طبیعی خواهید داشت.

WF KICKR ROLLR 211028 FEMALE Details 2548 01 LowRes - Wahoo KICKR ROLLR اکنون با Wahoo RGT و Zwift بدون برق سنج کار می کند

بیانیه مطبوعاتی کامل

در اوایل سال 2022 منتشر شد KICKR ROLLR اکنون به پلتفرم‌های مجازی Wahoo RGT و Zwift متصل می‌شود، بدون نیاز به متر برق – دسترسی افراد بیشتری به سواری مجازی را آسان‌تر می‌کند. این قابلیت جدید به سوارکاران بیشتری اجازه می دهد تا از لذت و هیجان سواری مجازی لذت ببرند.

طراحی منحصر به فرد Wahoo KICKR ROLLR انتقال از دوچرخه سواری در فضای باز به داخل خانه را بسیار سریع و آسان می کند – فقط دوچرخه خود را به ROLLR ببندید و سوار شوید – بدون نیاز به برداشتن چرخ عقب، تمرین در داخل یا خارج از منزل راحت تر است. طراحی راحت KICKR ROLLR همچنین آن را برای خانوارهای چند دوچرخه و دوچرخه سوارانی که برای اولین بار در داخل خانه انجام می دهند ایده آل می کند.

KICKR ROLLR مقاومت سطح کنترل‌شده، ERG و حالت‌های شبیه‌سازی شده را بدون استفاده از اندازه‌گر قدرت خارجی ارائه می‌کند – بنابراین کاربران می‌توانند از تجربه کامل دوچرخه‌سواری فضای داخلی مجازی استفاده کنند.

وای KICKR ROLLR همراه با یک آزمایش رایگان برای واهو ایکس، به شما امکان دسترسی فوری به دو برنامه کاملاً منحصربفرد دوچرخه سواری در محیط داخلی Wahoo SYSTM و RGT را از طریق یک اشتراک می دهد. Wahoo SYSTM یک برنامه آموزشی شخصی مبتنی بر علوم ورزشی را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود ارائه می دهد. همچنین تمرینات متقابل و یوگا را برای تناسب اندام کلی شما ارائه می دهد. Wahoo RGT یک دنیای مجازی واقع گرایانه است که در آن می توانید برخی از معروف ترین مسیرهای دوچرخه سواری جهان را طی کنید.

KICKR ROLLR سازگار است با KIKKR مجموعه ای از لوازم جانبی آموزشی از جمله KIKKR WWWWELCOME WIND پنکه هوشمند و میز KICKRبه شما این امکان را می دهد تا برای نیازهای دوچرخه سواری داخلی خود، تنظیمات عالی بسازید.