منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Wahoo X آموزش شخصی سازی شده را با تمرینات چهار بعدی قدرت (R) (4DP) اضافه می کند.

Wahoo X آموزش شخصی سازی شده را با تمرینات چهار بعدی قدرت (R) (4DP) اضافه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Wahoo X آموزش شخصی سازی شده را با تمرینات چهار بعدی قدرت (R) (4DP) اضافه می کند.

Wahoo به بهبود اکوسیستم Wahoo X ادامه می دهد تا عملکرد محورتر از رقبای Zwift با معرفی آموزش 4DP، روشی بسیار کارآمدتر برای آموزش تمام جنبه های دوچرخه سواری شما، که توسط تیم علوم ورزشی Wahoo توسعه داده شده است.

آموزش قدرت چهار بعدی (4DP) در هیجان دوچرخه سواری ادغام خواهد شد. RGT دنیای مجازی فوق‌العاده واقعی – بنابراین سوارکاران می‌توانند روش جدیدی را برای تکمیل تمرینات خود، بهبود تناسب اندام دوچرخه‌سواری، افزایش انگیزه و بهره‌گیری حداکثری از سواری‌های خود تجربه کنند.

قدرت چهار بعدی Wahoo Fitness (4DP) از چهار معیار کلیدی قدرت استفاده می کند: توان عصبی عضلانی (NM)، ظرفیت بی هوازی (AC)، حداکثر توان هوازی (MAP) و توان آستانه عملکردی (FTP) برای ارائه یک نمایه کامل و شخصی از قابلیت های دوچرخه سواری خود. استفاده از نمایه 4DP™ به شما درک بهتری از نقاط قوت و ضعف دوچرخه سواری می دهد. با تمرکز بر این زمینه های کلیدی، آموزش 4DP Wahoo به شما کمک می کند جلسات آموزشی خود را بهینه کنید، پیشرفت خود را پیگیری کنید و در جهت اهداف دوچرخه سواری خود و بهبود عملکرد دوچرخه سواری خود تلاش کنید. ترکیب آموزش SYSTM 4DP™ با RGT روشی جدید و سرگرم کننده برای تمرین در داخل خانه است.

اسکرین شات انتخابگر تمرین - Wahoo X آموزش شخصی سازی شده را با تمرینات چهار بعدی قدرت (R) (4DP) اضافه می کند

نیل هندرسون، رئیس علوم ورزشی Wahoo نظر داد اضافه کردن 4DP تمرین در RGT این فرصت را برای واهولیگان های بیشتری باز می کند تا اثربخشی تمرینات خود را بهبود بخشند و به ما کمک می کند تا به ساختن ورزشکار بهتر در همه ما ادامه دهیم. تیم Wahoo Sports Science سالها صرف توسعه و گسترش استفاده از تست و آموزش 4DP در تاسیسات کلاس جهانی ما کرده است. مرکز علوم ورزشی در Boulder، و ما از دیدن آن در تمام پلتفرم‌های Wahoo هیجان‌زده هستیم.»

Wahoo X کامل ترین برنامه را برای آموزش دوچرخه سواران ارائه می دهد – با ابزارهایی برای سواری در داخل و خارج از خانه. اشتراک دسترسی به SYSTM و RGT را فراهم می‌کند و با این آخرین توسعه، اکنون می‌توانید علاوه بر پیچ عنصر و پرسه زدن کامپیوترهای دوچرخه – جایی که این تمرینات نیز در دسترس هستند. اگر یک برنامه تمرینی را در SYSTM دنبال کنید، تمرینات برنامه ریزی شده شما در RGT در دسترس شما قرار خواهد گرفت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید کجای دنیا برای تکمیل جلسه خود را انجام دهید. همه برنامه های آموزشی به عنوان بخشی از عضویت Wahoo-X گنجانده شده است، که کتابخانه گسترده ای از تمرینات را برای انتخاب ارائه می دهد، کاربران می توانند این را فیلتر کنند – بر اساس زمان در دسترس یا نوع جلسه آموزشی.

RGT Planned Workout - Wahoo X آموزش شخصی سازی شده را با تمرینات چهار بعدی قدرت (R) (4DP) اضافه می کند.

Wahoo X برنامه های تمرینی و تمرینی متناسب با اهداف دوچرخه سواری فردی شما را ارائه می دهد. همچنین تمرینات متقابل و یوگا را برای تناسب اندام کلی شما فراهم می کند. Wahoo RGT یک دنیای مجازی واقعی است که در آن می‌توانید برخی از معروف‌ترین مسیرها و دوچرخه‌سواری در دوچرخه‌سواری جهانی را رکاب بزنید، و بسیاری از تجربیات دوچرخه‌سواری در فضای باز را به ارمغان می‌آورد – از جمله نقاشی‌های فوق‌العاده واقعی سایر سوارکاران و درون برنامه‌ای.گفتگوی صوتی– اتصال سواران به روشی کاملاً جدید در طول سواری های مجازی داخلی.

یک تمرین برنامه ریزی شده 4DP را در نظر بگیرید آخرین راه واقعی RGTDunoon Seafront Circuit. این مسیر آسفالت ساحلی جدید که در منطقه اسکاتلند Dunoon مستقر است و مکمل مسیر شنی «Dunoon Crossover» است که قبلا راه اندازی شده بود، سواران را در مسیرهای ساحلی شبه جزیره کوال می برد. مسیر کاملاً مسطح است و عمدتاً به عنوان یک مسیر آموزشی طراحی شده است – برای گروه‌های تلاش و زنجیره‌ای که با فرمان و ویژگی‌های چت صوتی حتی بیشتر درگیر می‌شود. این باعث می شود که کل کتابخانه RGT ‘Real Road’ تا 14 دوره باشد که شامل i