منو سایت

Win Nebra Helium HNT Indoor Hotspot Miner (نسخه ROCK PI)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Win Nebra Helium HNT Indoor Hotspot Miner (نسخه ROCK PI)

اشتراک گذاری مراقبت است!

به دنبال رقابت من برای هدفون بی سیم EarFun Free Pro 2 ANC. تلاش برای بازگرداندن مقداری ترافیک به وب‌سایت خود پس از انتقال از mightygadget.co.uk به mightygadget.com. این یک روند آهسته و پر استرس با Google است.

به هر حال، من یک ماینر یدکی Nebra Helium HNT Indoor Hotspot Miner در اطراف دارم. در واقع من این را شخصا خریدم و استفاده نشده و باز نشده است. من هنوز نسبت به ناتوانی نبرا در مورد این نقاط داغ بسیار تلخ هستم. من بیش از یک سال است که منتظر آنها هستم، حتی اگر نبرا هزاران پرداخت را انجام دهد. کریپتوکارنسی نیز به طور کلی در حال حاضر دوره بدی را پشت سر می گذارد.

Win Nebra Helium HNT Indoor Hotspot Miner (نسخه ROCK PI)

در این مورد، نقطه اتصال Nebra که من دارم آماده رفتن و رایگان شدن برای برنده مسابقه است.

برای کسانی که در مورد ارز دیجیتال HNT و Helium Hotspots اطلاعاتی ندارند. هلیوم یک پلت فرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین برای دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) است.

این اکسس پوینت از یک شبکه بی سیم به نام LoRaWAN (شبکه وسیع با توان کم) استفاده می کند و برای پوشش دادن یک منطقه وسیع و ارائه اتصال داده به دستگاه های IoT که فقط به مقادیر کمی داده نیاز دارند، طراحی شده است.

هلیوم امیدوار است بتواند یک شبکه جهانی به عنوان جایگزینی برای استفاده از WiFi یا داده های تلفن همراه برای این دستگاه ها ایجاد کند.

این شبکه “تأمین شده از مردم” است و افراد میزبان یک هات اسپات در خانه هستند، که سپس به این دستگاه های اینترنت اشیا اجازه می دهد تا داده ها را (در تئوری) انتقال دهند. کاملا امن است و تقریباً از هیچ داده ای استفاده نمی کند.

در ازای میزبانی یک هات اسپات، یک جایزه ارز دیجیتال به شکل HNT دریافت می کنید. این معمولاً با ارائه پوشش انجام می‌شود و هر نقطه اتصالی به چالش‌ها پاسخ می‌دهد.

در حال حاضر، واقعیت این است که احتمالاً از این هات اسپات ها درآمد زیادی کسب نخواهید کرد، اما این می تواند یک راه سرگرم کننده برای شما باشد که انگشتان پای خود را به ارزهای دیجیتال و استخراج رمزنگاری آغشته کنید. خود هات اسپات تقریباً هیچ برقی مصرف نمی کند (تقریباً به اندازه یک روتر معمولی). بنابراین اگر این را برنده شوید، واقعاً چیزی برای از دست دادن ندارید.

جزئیات مسابقه معدنکاری داخلی هلیوم نبرا HNT

برای شرکت در مسابقه لطفا من را در اینستاگرام یا توییتر دنبال کنید. سپس با دسته خود و شبکه اجتماعی که من را در آن دنبال کرده اید در زیر نظر بگذارید (چون بررسی می کنم).

برنده رو 21 اعلام میکنمساعت از فوریه