منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Withings U-Scan اعلام شد – پوشیدنی های تناسب اندام را فراموش کنید، این فناوری سلامت برای توالت شما است

Withings U-Scan اعلام شد – پوشیدنی های تناسب اندام را فراموش کنید، این فناوری سلامت برای توالت شما است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Withings U-Scan اعلام شد - پوشیدنی های تناسب اندام را فراموش کنید، این فناوری سلامت برای توالت شما است

اشتراک گذاری مراقبت است!

در نمایشگاه CES 2023، Withings از غیرعادی‌ترین فناوری بهداشتی خود تا به امروز، Withings U-Scan رونمایی کرد.

این یک پلت فرم تجزیه و تحلیل نشانگر زیستی انقلابی در خانه است که به توالت شما می رود.

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های این شرکت تا به امروز، U-Scan یک آزمایشگاه بهداشتی کوچک است که به طور بهداشتی در هر صندلی توالت قرار می‌گیرد تا اطلاعات بهداشتی فراوانی را در ادرار روزمره باز کند. همزمان با توسعه آن برای مراقبت های بهداشتی مصرف کننده و بازارهای پزشکی حرفه ای، اولین شرکای حرفه ای به عنوان Pr اعلام شد. Marie Courbebaisse (نفرولوژیست، گروه فیزیولوژی، متابولیسم و ​​واحدهای تحقیقاتی کلیه، بیمارستان اروپایی ژرژ پمپیدو، پاریس) و انستیتو کوری.

U-Scan با پتانسیل ارائه راه‌حل‌های سلامت مصرف‌کننده و کاربردهای حرفه‌ای پزشکی از تحقیقات گرفته تا آزمایش‌های بالینی تا نظارت از راه دور بیمار، یک تغییر دهنده بازی در فناوری سلامت خانه است. این یک پلت فرم همه کاره متشکل از یک خواننده پیشرفته سنگریزه شکل و کارتریج های سنجش قابل تعویض است که برای ارزیابی بیومارکرهای خاص بدون نیاز به نمونه برداری خارجی یا نوار طراحی شده است.

در اروپا با دو کارتریج سلامت مصرف کننده از جمله چرخه اسکن U همگام سازی برای پیگیری و همگام سازی چرخه ماهانه زنان و U-Scan Nutri Balance، راهنمای متابولیک مفصل برای هیدراتاسیون و تغذیه. Withings Health Solutions، بخش تجارت به کسب و کار این شرکت راه اندازی شد U-scan برای حرفه ای هابا برای آوردن این فناوری به صنعت پزشکی و بهداشتی.

کارتریج های قابل تنظیم U-Scan For Professionals با همکاری متخصصان پزشکی، برنامه های مدیریت بیماری، شرکت های داروسازی، CRO ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، می توانند برای ارزیابی تعداد بیشماری از نشانگرهای زیستی موجود در ادرار که با چندین شرایط پزشکی و سلامتی مرتبط هستند، توسعه دهند. در حال حاضر می توان محلول ها را برای تجزیه و تحلیل ترکیبی از نشانگرها مانند pH، وزن مخصوص، کتون ها، ویتامین C، آلبومین و کراتینین طراحی کرد، اما تیم های شیمی Withings برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی در ایجاد کارتریج های سفارشی برای موارد استفاده خود در دسترس هستند.

یکی از اولین همکاری های او شامل انجام یک کارآزمایی بالینی برای بهبود پیگیری بیماران مبتلا به لیتیازیس کلیوی سیستین و لیتیازیس کلیوی اسید اوریک با پروفسور ماری کوربایس، نفرولوژیست، گروه فیزیولوژی – بخش متابولیسم و ​​تحقیقات کلیه – بیمارستان اروپایی ژرژ پمپیدو ( APHP، پاریس). همکاری آینده با دکتر فرانک پرز، مدیر تحقیقات CNRS و رئیس بخش زیست شناسی سلولی و سرطان در انستیتو کوری، برای ایجاد اولین نظارت خانگی غیرتهاجمی ادرار برای عود و غربالگری سرطان مثانه و تخمدان در حال انجام است. این نشان دهنده استفاده بالقوه هیجان انگیز برای این فناوری است.

توانایی نظارت بر بیومارکرهای خاص در ادرار به طور منظم و آسان در خانه یک نوآوری انقلابی است که زمینه های هیجان انگیزی را برای تحقیقات نفرولوژی و نتایج بیماران باز می کند. پروفسور Courbebes اظهار داشت: “افرادی که از لیتیازیس رنج می برند بهتر می توانند وضعیت خود را کنترل کنند و وقوع عود را محدود کنند.”

دکتر فرانک پرز، مدیر تحقیقات CNRS و رئیس زیست شناسی سلولی و سرطان در این مرکز، “ما مطمئن هستیم که فناوری آنتی بادی اختصاصی ما، همراه با دستگاه انقلابی U-Scan، می تواند قوانین تشخیص و مطالعه پیشرفت سرطان را تغییر دهد.” موسسه کوری

U-Scan برای حرفه ای ها – چگونه کار می کند

اگرچه استفاده از آن آسان است، اما U-Scan بر چالش های فنی و شیمیایی متعددی غلبه می کند. که با متخصصان در تشخیص آزمایشگاهی توسعه یافته است، به مدت چهار سال در حال توسعه بوده و منجر به 13 خانواده درخواست ثبت اختراع شده است. U-Scan به عنوان یک سیستم کامل، سه کار را انجام می دهد:

تنها با قطر 90 میلی متر، خواننده قابل شارژ U-Scan برای تشخیص مایع خارجی و ادرار طراحی شده است و نمونه ها را به طور خودکار برای تجزیه و تحلیل هدایت می کند. ادرار به لطف طراحی سنگریزه ای شکل آن به طور موثر به ورودی مجموعه جریان می یابد. پمپ زمانی فعال می شود که یک حسگر حرارتی وجود ادرار را تشخیص دهد، که سفر سیال نمونه را در یک مدار میکروسیال آغاز می کند.

پس از جمع آوری، نمونه ادرار به یک کپسول آزمایش تزریق می شود، جایی که واکنش شیمیایی توسط یک ماژول نوری خوانده می شود. در پایان هر اندازه گیری، مدار به موقعیت غیرفعال برگردانده می شود و مایع باقی مانده از طریق یک درگاه تخلیه خارج می شود. پس از آن، سیستم با هر بار شستشو تمیز می شود.

کارتریج استوانه‌ای دوار U-Scan یک محفظه ارزیابی شیمیایی کوچک است که حاوی ده‌ها کپسول آزمایش کوچک است که می‌تواند نتایج قابل اعتمادی را ارائه دهد. هنگامی که خواننده نمونه را به نقطه تزریق تحویل می دهد، U-Scan تجزیه و تحلیل شیمیایی را در چند دقیقه آغاز می کند. به طور خودکار نتایج را از طریق Wi-Fi منتقل می کند و سپس کارتریج را می چرخاند تا کپسول آزمایش بعدی را در معرض نقطه تزریق قرار دهد.

سیستم ماژولار به طور خاص طراحی شده است تا امکان توسعه کارتریج های سفارشی را مطابق با موارد استفاده فراهم کند.

داده‌های جمع‌آوری‌شده با U-Scan For Professionals را می‌توان به روش‌های مختلف، بسته به مورد استفاده، تجزیه و تحلیل و به مخاطب تحویل داد.

به عنوان جدیدترین دستگاه در اکوسیستم Withings، U-Scan For Professionals سازگار با Withings RPMراه حل بسیار پیشرفته نظارت بر بیمار از راه دور که تجربه بیمار را در قلب تجربه از راه دور قرار می دهد. توانایی انجام آزمایش روزانه ادرار، داده‌های سلامتی را که Withings می‌تواند به شرکای خود ارائه دهد بسیار افزایش می‌دهد و آن را به یکی از جامع‌ترین پلتفرم‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند.

با استفاده از API، شرکای Withings می‌توانند داده‌های بیمار را به محیط خود بیاورند و نتایج یا توصیه‌های عملی را با صدای و برند خود ارائه دهند.

Mathieu Letombe، مدیرعامل Withings گفت: توانایی U-Scan برای انجام آزمایش روزانه ادرار از خانه، جریان داده های سلامت قدرتمندی را ارائه می دهد که می تواند توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در عملکردهای متعدد استفاده شود. داده‌هایی که U-Scan باز می‌کند می‌تواند در تحقیقات پزشکی یا آزمایش‌های بالینی استفاده شود و به ارائه درمان‌های جدید به بازار و همچنین سناریوهای متعدد برای نظارت از راه دور بیمار کمک کند. ما به‌طور هدفمند این فناوری مدولار را ساختیم تا بتوانیم آن را برای تعداد بی‌شماری از نشانگرهای زیستی سفارشی کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با شرکای حرفه‌ای در صنعت مراقبت‌های بهداشتی هستیم تا پتانسیل هیجان‌انگیز آن را درک کنیم.»

در مورد راه اندازی U-Scan و پتانسیل آن در حوزه کاری خود، Pr. برنارد کانو، استاد بازنشسته پزشکی در دانشگاه مونپلیه، دانشکده پزشکی، گفت: «قابلیت تجزیه و تحلیل خودکار ترکیب فیزیکی و شیمیایی ادرار در زمان واقعی ابزاری است که امروزه در پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وجود ندارد. این نیاز برآورده نشده توسط U-Scan که یک پیشرفت تکنولوژیکی بزرگ است که به اعتقاد من بهبود درمان و نظارت بر بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیوی را تسهیل می کند، محقق می شود. علاوه بر این، این فناوری مخرب پتانسیل بهبود نتایج در بیماری های کلیوی و قلبی را با ارائه اطلاعات روزانه به بیماران دارد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به www.withings.com مراجعه کنید