منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • WiZ دوربین داخلی را با گسترش آن به نظارت خانه راه اندازی می کند

WiZ دوربین داخلی را با گسترش آن به نظارت خانه راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WiZ دوربین داخلی را با گسترش آن به نظارت خانه راه اندازی می کند

من قبلاً چند محصول WiZ را بررسی کرده‌ام و آنها یک مارک روشنایی هوشمند جایگزین خوب با قیمت مقرون به صرفه برای شکست Philips Hue هستند. من روش کار Philips Hue و طیف محصولات آنها را ترجیح می دهم، اما WiZ مقرون به صرفه تر است و آنها طیف نوری بهتری نسبت به سایر مارک های مقرون به صرفه مانند تاپو دارند.

من همچنین WiZ خود را در هاب هوشمند Homey خود ادغام کردم (که نمی توانم با تاپو انجامش دهم). سپس به من این امکان را می دهد که نور را با چراغ های Hue و سوئیچ ها و سنسورهای Aqara کار کنم.

WiZ اکنون در حال تنوع بخشی به بازار امنیت خانه است که هدف آن ترکیب نور و امنیت در یک رویکرد یکپارچه است.

اولین راه‌اندازی، یک دوربین داخلی پایه است که قیمتی مقرون به صرفه 79.99 پوند دارد و به نظر می‌رسد یک دوربین داخلی نسبتاً عمومی با یک اسلات SD برای ذخیره‌سازی محلی باشد.

Wiz یک مدل اشتراک خواهد داشت که به ویژگی‌های اضافی مانند توانایی ذخیره رسانه دوربین داخلی WiZ در فضای ابری تا 30 روز، تعریف مناطق فعالیت حرکتی و/یا مناطق حریم خصوصی در مناطق انتخاب‌شده یا شروع ضبط دستی اجازه می‌دهد. در حالی که دوربین WiZ در حال پخش است.

نکته اصلی فروش این است که دوربین با سیستم روشنایی WiZ ادغام می شود و ویژگی های امنیتی جدیدی به عنوان بخشی از این اضافه می شود.

WiZ مثالی ارائه کرد:

این را تصور کنید – وقتی به تعطیلات می‌روید، حالت تعطیلات و شبیه‌سازی حضور در خانه را روشن می‌کنید، بنابراین در صورت تشخیص حرکت، چراغ‌های WiZ داخلی و خارجی شما چشمک می‌زنند و همسایگان را از فعالیت‌های ناخواسته مطلع می‌کنند. حرکت شناسایی‌شده یک اعلان را در تلفن شما راه‌اندازی می‌کند، بنابراین می‌توانید فوراً نمای خانه خود را در برنامه WiZ و همچنین رسانه‌ای که قبلاً ضبط کرده‌اید در نمایشگر فعالیت بررسی کنید. و انجام شد! با ارائه خدمات نظارت خانگی WiZ، شما هرگز در تاریکی نیستید، حتی زمانی که در خانه نیستید.

تنوع در امنیت خانه منطقی است. WiZ ممکن است گزینه بهتری برای نورپردازی باشد، اما Tapo برای دوربین ها و خانه های هوشمند عمومی بهتر است. تاپو همچنین در حال راه اندازی دستگاه های امنیتی و اتوماسیون بیشتری از جمله هاب، سنسور حرکت و سنسور تماس است. این راه اندازی از WiZ امیدوار است آنها را در سایر زمینه ها با Tapo رقابتی تر کند.

نظارت دستی wiz - WiZ یک دوربین داخلی راه اندازی می کند که به نظارت خانگی گسترش می یابد

بیانیه مطبوعاتی کامل

WiZ با چراغ‌هایی که حضور و هشدار نور را شبیه‌سازی می‌کنند، دوربین دید در شب و فناوری تشخیص حرکت SpaceSense به بهبود راحتی روزمره شما ادامه می‌دهد. با ترکیب نور و امنیت، این پیشنهاد جدید به مصرف کنندگان کمک می کند تا در خانه های خود احساس امنیت و راحتی داشته باشند.

استفاده از قدرت نور و تشخیص حرکت برای جلوگیری از متجاوزان

WiZ ویژگی‌های نظارت بر خانه سیستم روشنایی هوشمند خود را باز می‌کند، زیرا می‌داند که چراغ‌ها در همه جای خانه شما وجود دارد و همچنین یکی از مؤثرترین راه‌ها برای جلوگیری از مزاحمان احتمالی است. با در نظر گرفتن تجربه کاربری یکپارچه، برنامه WiZ با ویژگی های بصری مانند روال های نظارت سفارشی شده بهینه شده است که به شما امکان می دهد هم چراغ های خود را کنترل کنید و هم خانه خود را با یک ضربه بر روی برنامه نظارت کنید. شما به سادگی بر روی روال مورد نظر خود کلیک کنید تا سیستم WiZ را از خروج خود مطلع کنید و طیف وسیعی از رفتارهای نوری را برای محافظت از خانه خود فعال کنید.

برنامه WiZ اکنون همچنین می تواند شما را از فعالیت غیرمنتظره در خانه مطلع کند و به شما امکان می دهد اقدامات فوری انجام دهید. با فناوری تشخیص حرکت SpaceSense، هر چراغ WiZ سازگار یک حسگر حرکتی است که هر حرکتی را در ناحیه تحت پوشش تشخیص می‌دهد. فناوری برنده جوایز، اکوسیستم هوشمند WiZ را به یکی از جامع‌ترین اکوسیستم‌ها تبدیل می‌کند و هنگامی که با دوربین جدید WiZ ترکیب می‌شود، این سیستم پوشش کاملی را برای کل خانه شما فراهم می‌کند. کاربران می توانند نظارت WiZ را برای کل خانه یا فقط در مناطق خاصی فعال کنند و در صورت نیاز به سرعت آن را خاموش کنند.

برای کمک به ایمن نگه داشتن خانه شما حتی زمانی که دور هستید، چراغ های WiZ را می توان با شبیه سازی حضور خودکار کرد. آنها به طور خودکار روشن و خاموش می شوند و وانمود می کنند که شخصی در خانه است. شما می توانید تصمیم بگیرید که نورها در هنگام تشخیص حرکت چگونه واکنش نشان دهند: روشنایی کامل، فلاش، نمایش رنگ های زنده یا چیز دیگری را روشن کنید.

دنی لوسبرگ، رئیس بخش مدیریت محصولات نرم افزاری WiZ: «همه ما می دانیم که چراغ ها نقش فوق العاده مهمی در ایجاد احساس امنیت در خانه های خود ایفا می کنند. WiZ با تکیه بر تخصص ما در نورپردازی، اولین راه حل نظارت بر خانه هوشمند کاملاً یکپارچه را گردآوری کرده است که ویژگی های چراغ های هوشمند تشخیص حضور را با SpaceSense و دوربین ها به روشی یکپارچه و آسان ترکیب می کند. “

دوربین داخلی WiZ برای مراقبت از خانه شما

شیار کارت wiz sd توله با دید سمت راست - WiZ دوربین داخلی را با گسترش آنها به نظارت خانه راه اندازی می کند

یک عنصر مهم از پیشنهاد جدید برای نظارت بر خانه است دوربین داخلی WiZ، به همه کمک می کند تا محیطی امن در خانه ایجاد کنند. این امکان را به شما می دهد که همیشه آنچه در خانه شما اتفاق می افتد را کنترل کرده و ببینید و هر حرکت یا صدای مشکوکی را به شما اطلاع می دهد. به محض دریافت اعلان، می‌توانید برنامه WiZ را باز کنید تا به صورت زنده ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

از آنجایی که مجهز به دید در شب است، دوربین داخلی WiZ تضمین می کند که شما می توانید همه چیز را همیشه حتی در تاریکی ببینید. دید در شب هنگامی که سطح نور به اندازه کافی کم باشد به طور خودکار فعال می شود و از نور مادون قرمز برای روشن کردن فضا استفاده می کند تا هیچ جزئیاتی را از دست ندهید. دوربین همچنین می‌تواند هر صدای بلند ناگهانی را دریافت کند و هنگامی که مواردی مانند شکسته شدن شیشه‌ها یا صدای هشدار آتش/دود شناسایی می‌شود، اعلان‌ها را ارسال کند.

طیف وسیعی از ویژگی های اضافی این دوربین را برای محافظت از خانه شما ایده آل می کند، مانند عملکرد صوتی دو طرفه، تشخیص حرکت مبتنی بر تصویر، زاویه دید گسترده 120 درجه، اسلات کارت فول اچ دی و SD.

WiZ همچنین یک سرویس اشتراک اختیاری برای باز کردن قفل ویژگی‌های اضافی مانند توانایی ذخیره رسانه دوربین داخلی WiZ در فضای ابری تا 30 روز، تعریف مناطق حرکتی و/یا مناطق حریم خصوصی در مناطق انتخابی، یا شروع ضبط دستی در حین WiZ ارائه می‌کند. دوربین انتقال می دهد.

این در عمل چگونه کار می کند؟ این را تصور کنید – وقتی به تعطیلات می‌روید، حالت تعطیلات و شبیه‌سازی حضور در خانه را روشن می‌کنید، بنابراین در صورت تشخیص حرکت، چراغ‌های WiZ داخلی و خارجی شما چشمک می‌زنند و همسایگان را از فعالیت‌های ناخواسته مطلع می‌کنند. حرکت شناسایی‌شده یک اعلان را در تلفن شما راه‌اندازی می‌کند، بنابراین می‌توانید فوراً نمای خانه خود را در برنامه WiZ و همچنین رسانه‌ای که قبلاً ضبط کرده‌اید در نمایشگر فعالیت بررسی کنید. و انجام شد! با ارائه خدمات نظارت خانگی WiZ، شما هرگز در تاریکی نیستید، حتی زمانی که در خانه نیستید.

دسترسی

  • دوربین داخلی WiZ (نیمه دوم ماه می در بریتانیا و ایرلند موجود است)

ip-66.249.83.16, 172.70.242.60