منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • Wondershare Recoverit Review – فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

Wondershare Recoverit Review – فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Wondershare Recoverit Review - فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

اشتراک گذاری مراقبت است!

Wondershare Recoverit Review Rating

خلاصه

Wondershare Recoverit یک عملکرد بازیابی فایل با کاربری آسان و موثر با ویژگی های اولیه بازیابی ویدیو است. با این کار بسیار ارزان تر از مراجعه به یک متخصص خواهد بود

حرفه ای ها

 • بسیار کاربر پسند، فقط مهارت های اولیه کامپیوتر مورد نیاز است
 • نسخه رایگان به شما اجازه می دهد ابتدا ببینید آیا می توانید فایل های گم شده را پیدا کنید

منفی

 • ویدیوهای بازیابی شده احتمالاً نیاز به تعمیر دارند (مانند اکثر برنامه های بازیابی)

Wondershare طیف گسترده ای از برنامه ها و ابزارهای کاربردی را برای خلاقیت و بهره وری توسعه می دهد. در میان ابزارهای کاربردی، مجموعه ابزار محبوب Dr.Fone است که طیف گسترده ای از ابزارهای مفید تلفن را برای دستگاه های iOS و Android پوشش می دهد.

سپس Recoverit وجود دارد که یکی از برنامه های پیشرو بازیابی فایل است. Recoverit می تواند فایل ها، فیلم ها، عکس ها، فایل های صوتی، ایمیل ها و غیره حذف شده و از دست رفته را بازیابی کند. از هر فاجعه ای، از جمله زمانی که سیستم شما بوت نمی شود.

Wondershare Reoverit را به صورت رایگان امتحان کنید

ویژگی ها و قیمت ها

Wondershare Recoverit Review - فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

Wondershare Recoverit را از اینجا بخرید

Wondershare Recoverit دارای سه نسخه پولی است:

 • حق بیمه برای 99.99 دلار در سال / 159.99 دلار / دائمی
 • استاندارد برای 79.99 دلار در سال / 139.99 دلار / دائمی
 • ضروری برای 69.99 دلار در سال / 119.99 دلار / دائمی

یک نسخه رایگان نیز وجود دارد، اما حجم کل فایل های قابل بازیابی به 100 مگابایت (نسخه ویندوز) محدود می شود. هیچ محدودیتی برای نسخه Recoverit Pro وجود ندارد.

بازیابی بیش از 1000 نوع فرمت فایل

Recoverit می‌تواند انواع فایل‌ها و فرمت‌ها مانند فایل‌های موسیقی، اسناد، عکس‌ها، ویدئوها، ایمیل‌ها و سایر فایل‌های گم شده یا حذف شده را بازیابی کند. همچنین می‌توانید فایل‌های پیدا شده را برای تسهیل بازیابی دقیق پیش‌نمایش کنید.

بازیابی ویدیو پیشرفته [Premium Only]

با طرح پریمیوم، انواع ابزارهای خاص رسانه، به ویژه ویدئو، در اختیار دارید.

تو می توانی:

 • ویدیوهای گمشده، حذف شده یا عمیقاً پنهان شده خود را بازیابی کنید
 • ویدیوهای Ultra HD، 4K، 8K خود را بازیابی کنید و آنها را دست نخورده نگه دارید
 • فیلم‌های DSLR، دوربین‌های دیجیتال، هواپیماهای بدون سرنشین و غیره را بازیابی کنید.
 • دانلود فایل های ویدئویی نامحدود بدون هیچ گونه آسیب

تعمیر ویدیو [Premium Only]

نسخه پیشرفته Recoverit می تواند به شما در تعمیر ویدیوهای آسیب دیده، کوتاه و شکسته کمک کند. این دو حالت تعمیر را برای شما فراهم می کند – تعمیر سریع و تعمیر پیشرفته، رفع نیازهای مختلف و بهبود کیفیت تعمیر.

مجموعه ابزار راه اندازی [Premium and Standard]

این همان چیزی است که در صورت خرابی فاجعه بار سیستم که در آن نمی توانید ویندوز را راه اندازی کنید به آن نیاز دارید. یک دیسک قابل بوت ایجاد می‌کند که Recoverit را اجرا می‌کند و به سخت‌افزار رایانه اجازه می‌دهد تا از یک درایو فلش USB برای دریافت تمام اطلاعات و فایل‌های مهم بوت سیستم به جای هارد دیسک استاندارد/نیتیو یا درایو CD استفاده کند.

در حال استفاده

Wondershare Recoverit Review - فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

انجام بازیابی های اولیه بسیار آسان است. هنگامی که برنامه برای اولین بار بارگیری می شود، لیستی از هارد دیسک ها، هم درایو سیستم اصلی، هم هر درایو اضافی که نصب کرده اید و هم درایوهای خارجی دارید. همچنین اگر می خواهید فایل هایی را که به طور تصادفی از سطل بازیافت یا دسکتاپ حذف کرده اید بازیابی کنید، گزینه های دسترسی سریع نیز وجود دارد.

بازیابی و تعمیر ویدیوی حذف شده

در طی یکی از بررسی‌های دوربین امنیتی Reolink، متوجه شدم که نمونه ویدیویی را که می‌خواستم دوباره استفاده کنم، حذف کرده‌ام.

فرآیند بازیابی اولیه ساده است، اما برخی از پیچیدگی‌های اضافی وجود دارد که ممکن است هنگام بازیابی ویدیو با آن‌ها مواجه شوید، و نسخه پریمیوم Wondershare Recoverit می‌تواند در این مورد کمک کند.

وقتی داده ها را بازیابی می کنید، در همان درخت پوشه ای که قبلا در آن بود قرار می گیرد. بنابراین در مثال من این بود:

G:Recoverit 05/08/2022 در 07.20.07CUsersjamesDownloadsreolink

در این سناریو، خوب بود که من نسخه پریمیوم با ریکاوری پیشرفته ویدیو را داشتم. فایل ویدیویی که بازیابی کردم پخش نشد. اندازه فایل و همه چیز درست بود. فقط خراب شده بود، که فکر می کنم یک مشکل رایج در بازیابی ویدیو است.

Wondershare Recoverit Review - فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

سپس بازیابی ویدیو را امتحان کردم. عملکرد بازیابی ساده بلافاصله از کار افتاد و به من اطلاع داد که بازیابی پیشرفته را امتحان کنم.

از اینجا، Recoverit از من خواست تا نمونه ای از یک ویدیوی کار را ارائه دهم، به طور ایده آل از همان دستگاه و با همان فرمت. از سر تنبلی، ویدیویی را انتخاب کردم که از دوربین دیگری بود برای اتصال مجدد، و آن هم شکست خورد. برای یافتن یک ویدیوی کارآمد که می‌توان از آن برای بازیابی موفقیت‌آمیز ویدیوی شکسته استفاده کرد، تلاش‌های زیادی انجام شد. اما بالاخره به آنجا رسیدم.

Wondershare Recoverit Review - فایل های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید و فیلم های آسیب دیده را تعمیر کنید

بطور کلی

Wondershare Recoverit همانطور که تبلیغ می شود کار می کند و بسیار کاربر پسند است. وقتی ابزارهایی مانند این دارید، نیازی نیست رایانه یا هارد دیسک خود را به یک متخصص ببرید. شانس خوبی وجود دارد که هر شرکت محلی فناوری اطلاعات از نرم‌افزاری مانند این استفاده می‌کند اما حق بیمه زیادی را دریافت می‌کند.

بازیابی ویدیو کمی پیچیده تر است. فرآیند واقعی به اندازه کافی ساده است، اما برای رفع موفقیت آمیز ویدیو، کمی آزمون و خطا لازم است.

زمانی که در گذشته از ابزارهای بازیابی رایگان استفاده کردم، آنها همچنین می‌توانستند فایل‌های ویدیویی را بازیابی کنند، اما ساختار فایل منطقی وجود نداشت و ویدیوی بازیابی شده نیز غیرقابل پخش بود. بنابراین، اگر شما نیاز به بازیابی چیز مهمی دارید، Wondershare Recoverit ارزش آن را دارد.

ممکن است قیمت گذاری برای بازپرداخت یکباره چندان خوب به نظر نرسد، و من گمان می کنم که این سناریوی معمولی باشد. حداقل هزینه ای که احتمالاً پرداخت می کنید 50 پوند برای استفاده یک ماهه از نسخه استاندارد است. اگر می‌خواهید عکس‌ها، فیلم‌ها یا شاید کارهایی را که روزها روی آن سپری کرده‌اید بازیابی کنید، ۵۰ پوند یک معامله است.

Wondershare Recoverit را از اینجا بخرید